Для Вас, педагоги

Ідеї, як весело провести час з дітьми вдома під час карантину.

Настільні ігри

Знайдіть час пограти з дитиною в її улюблену настільну гру. Адже у кожної малечі, ймовірно, є улюблені ігри: "Поле чудес", "Монополія", "Вгадай мелодію", "Міста" тощо. Тож виділіть час та пограйте всією сім'єю – це весело і пізнавально. Або купіть великий пазл з нескладним кадром з мультику чи картинкою з будь-якого мультику. Виберіть час, щоб всім разом його зібрати і весело проведіть вечір.

Заняття творчістю

В інтернеті можна знайти безліч онлайн-майстер-класів з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д.

Читання книг

Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере. Допомагайте їй у цьому, або можете читати разом. Після цього обговоріть книгу, героїв та попросіть дитину намалювати якийсь епізод (якщо вона звісно захоче).

Приготуйте щось смачненьке

Дозвольте вашій дитині вибрати якусь цікаву страву, нехай вона сама знайде потрібний рецепт.
Перегляд фільмів

Пошукайте в інтернеті фільми чи мультфільми, які можна дивитися з дітьми. Це можуть бути: "Пригоди Паддінгтона", "Коко", "Красуня і чудовисько", "Нікчемний я", "Джуманджі", "Людина-павук" тощо.

Але не дивіться більше одного фільму в день з дитиною дорослішого віку, а для молодшого школяра досить 30-40 хвилин.

Зіграйте в "крокодила"

Ця гра подобається дорослим і дітям. Чим молодші учасники, тим простіші слова варто загадувати. У цій грі задіюється логіка, розвиваються артистичні здібності, міміка.