Соціальний захист

Робота дошкільного закладу,  щодо соціального захисту дітей.
Відповідно до ст.ст.14,26 Закону України «Про освіту», ст.21 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про охорону дитинства», згідно з річним планом роботи  закладу, з метою забезпечення контролю за організацією роботи з питань соціального захисту дітей та профілактики злочинності, створення якісної системи соціального захисту учасників навчально - виховного процесу, своєчасного аналізу, обробки статистичних даних про дітей пільгових категорій, в дошкільному закладі проводиться така робота:
Наказ № 54-о/д від 31.08.16 про створення соціального паспорту заклада.
Наказ № 11- о/д від 04.01.16 про призначення громадського інспектора.
На початок нового навчального року дошкільний заклад відвідує 225 дитини віком від 2 до 6 років, з них:
-         дітей з багатодітних сімей – 6 дітей з 5 сімей;
-         діти – інваліди – 2 дитини;
-         діти постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС – 1 дитина;
-         діти з сімей, які потрапили в складні життєві обставини – 1 дитина.
Багатодітні родини отримують 50% знижку на харчування дітей в дошкільному закладі, діти – інваліди та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС харчуються в закладі безкоштовно. З серпня 2016 року дитина з родини, яка потрапила в СЖО теж отримала право на  безкоштовне харчування в закладі.
В дошкільному закладі, на протязі останніх трьох місяців, пройшли наступні заходи для дошкільнят та для дітей пільгового контингенту:
12.08.2016 –  дитяча вистава  « Миші та Півник»;
23.08.2016  -  розвага з патріотичного виховання для дітей всіх вікових груп;
01.09.2016 –  розвага  до  1 Вересня во всіх вікових группах:
06.09.2016 –   дитяча вистава «Заздрісний котик»;
09.09.2016 –  спортивне свято.
Регулярно оновлюється інформація на змінних стендах:
«На допомогу батькам», поповнюється література в кабінеті практичного психолога з данної тематики.