Наш дитячий садок

Національне виховання дошкільників.

ЗМІСТОВІ ЗАВДАННЯ

НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Реалізовувати завдання з виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина української держави,  шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу, бережливого ставлення до довкілля.

2. Організовувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу з питання національного виховання шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з дітьми та батьками.

3. Сприяти формуванню у дітей та утвердженню у педагогів і батьків національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України.