Наші досягнення

Головним завданням Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 Ізюмської міської ради Харківської області є реалізація державної політики в галузі освіти; забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей; розвиток творчих здібностей і інтересів; формування умінь та навичок, необхідних для навчання в школі. Дошкільний заклад ставить за мету підвищення інтелектуального і культурного рівня кожної дитини, розвиток естетичного смаку, формування національної свідомості і соціалізація дитини до навколишнього життя.

Педагоги закладу завжди приймають активну участь в міських та обласних заходах.

2004 рік – грамота відділу освіти колективу ДНЗ № 9 за ІІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового навчального року.

2005 рік – 1 місце в конкурсі «Педагог року – 2005» (музичний керівник – Колісник І.С.)

2006 рік – диплом І ступеня ХІІІ Харківська обласна виставка-ярмарок педагогічних ідей за експонат «Дитина та вулиця: методичний посібник щодо навчання дітей правилам поведінки на вулицях та дорогах» (вихователь-методист Чорноріз І.А.)

2008 рік – 2 місце в міському конкурсі «Обдарована дитина» (Лимар Катруся; вихователь – Арсланова Н.М.)

2011 рік -- диплом ІІІ ступеня ХVІІІ Харківської обласної виставки-презинтації педагогічних ідей та технологій за роботу «Соціальна адаптація дітей до умов дошкільного закладу» (вихователь-методист Чорноріз І.А.)

2011рік – 2 місце в міському конкурсі «Обдарована дитина» (Бережко Дарина; вихователь – Арсланова Н.М.)

2012 рік --  диплом ІІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки-презинтації педагогічних ідей та технологій за роботу «Впровадження інтерактивних форм роботи в дошкільному навчальному закладі»               (завідувач Бородавка В. М., вихователь-методист Чорноріз І.А.)

2012 рік -- 1 місце в міському конкурсі «Обдарована дитина» (Пицька Аліна; вихователь – Цвік Н.М.)

2012 рік – грамота відділу освіти колективу ІДНЗ № 9 за ІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового 2012-2013 навчального року.

2013 рік – 3 місце в міському конкурсі «Вихователь року» (вихователь Арсланова Н.М.)

Активну участь педагоги та діти закладу приймають під час проведення міських заходів, а саме: свята до Дня Захисту Дітей; Фізкультури та Спорту, а також в Дні Дошкілля, який був організований в 2012 році.